Jeneratörler

Jeneratör

Kesintisiz güç ihtiyacını karşılayan jeneratörler, özellikle iş dünyasında etkin ve fonksiyonel bir ürün olarak yer edinmektedir. Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çevirme mantığı ile çalışan jeneratörler, yeni nesil teknolojilerle inovatif tasarımlara dönüşür. Dizel yakıtla ve benzinle çalışan ürün modelleri, oldukça sessiz çalışır. İş dünyasının vazgeçilmez cihazlarından biri olan modemler, bilgisayarlar ve iklimlendirme cihazları gibi farklı ürünler, kesintisiz enerjiye ihtiyaç duyan elektrikli aletlerdir. Bu tip cihazları kullanan, işlerini bu cihazlarla yürüten firmaların ve kişilerin işlerinin yarım kalmaması için jeneratöre ihtiyacı vardır. Bu nedenle, jeneratörler; günümüzün en önemli iş makineleri arasında kendine önemli bir yer sağlamış oluyor.

Jeneratör Çeşitleri Nelerdir?

İş ya da ev kullanımı için tercih edilecek olan jeneratör modelleri, ebat ve elektrik üretim hacmi gibi farklı kriterler göz önüne alındığında ayrı ayrı seçeneklerle sunulmaktadır. Kullanım yerine ve tercihinize göre benzinli jeneratör ya da dizel jeneratör modelleri arasından birini seçebilirsiniz. Kombi gibi hem ısınma hem de su ısıtma görevi üstlenen cihazlar, özellikle havanın soğuk olduğu kış aylarında vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Bu nedenle, ev için kullanacağınız benzinli ya da dizel bir jeneratör için muhakkkak surette yedek yakıt bulundurmalısınız. Piyasada satılan jeneratörlerin birçoğu, dizel yakıtla çalışır. Karjen Jeneratör koleksiyonunda, her türlü beklentiye cevap verebilen ürünler bulunur.

Jeneratör Nasıl Seçilir?

Kullanacağınız yerin büyüklüğü, elektrik enerjisine ihtiyaç duyan cihaz sayısı ve tüketim kapasitesi gibi kriterler, tercih edeceğiniz jeneratörün temel özelliklerini belirler. Karadeniz Makina web sitesi üzerinden, hesaplama aracını kullanarak gerçek anlamda ihtiyacınız olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Sessiz jeneratörler, özellikle ev kullanımlarında en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Müstakil evler, villalar ve açık hava tesislerinde de yine sessiz özellikli kabinli jeneratör modelleri sıklıkla tercih edilir. Sağlamlık ve dayanıklılığı ile fonksiyonel bir kullanım sunan ürünler, ayrıcalıklı fiyat seçenekleriyle de kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0216 429 94 27
Ürün Kataloğunu Görüntüle
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu inceleyin veya indirin.