Perdah Makinaları

Perdah Makinaları

Yapılan inşaatlar tamamlandığında kaliteli bir görünüme sahip olması isteniyorsa inşaat sırasında kaliteli ürünlerin kullanılması gereklidir. Zira kalite, hem pazarlamayı etkiler hem de müşteri memnuniyetini artırır. Sektörde öncü konumda bulunan Karadeniz Makina olarak, sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı perdah makinalarını sunmaktayız.

Zemine dökülen beton kurumadan önce, zeminin düzleşmesi ve betonla zemin arasında boşluk kalmaması için kullanılan perdah makinaları sayesinde zemin pürüzsüz hale getirilir. Perdah makinasının altında, malaya benzeyen düz parçalar bulunur ve bunlar, hızla dönerek zeminin en düz ve pürüzsüz hali almasını sağlar. Yüksek verim ve rahat kullanım sağlayan perdah makinalarını, kullanacağınız alanın büyüklüğü ve özelliğine göre seçim yapabilirsiniz. Geniş ve dar zeminler için farklı perdah uçları bulunmaktadır. Ayrıca, zeminlerin ulaşılması zor olan köşeleri için de köşe perdah makinasını tercih edebilirsiniz. Perdah makinaları, aynı zamanda zemini partlatmak için de kullanılır.

Görünümü itibarıyla, helikopteri andırdığı için helikopter perdahı olarak da adlandırılan makinalar kullanılmaya başlanmadan önce, dökülen betonun belli bir sertliğe ulaşması gerekir. Perdah bıçaklarının bozulmadan kullanılabilmesi ve bıçaklara çimento kalıntılarının yapışmaması için betonun ıslaklığını kaybetmiş olması önemlidir. Çok keskin bıçaklara sahip olan perdah makinası, hızla dönerek ve betonu zımparalayarak pürüzsüz bir görünüm oluşmasını sağlar. Küçük ve orta düzeydeki alanların perdahlanması için de ideal bir çözümdür.

Zemin perdah makinası, endüstriyel ya da ticari alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Depoların zeminleri, otoparklar, havaalanları ve alışveriş merkezi şantiyeleri başlıca kullanım alanlarıdır. Perdah makinaları için özel olarak üretilen perdah makina bıçak setleri ve farklı boyuttaki perdah tepsileri bulunmaktadır. Tercihinize göre benzinli perdah, dizel perdah ve elektrikli perdah çeşitlerine internet sitemizden ulaşabilir, ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:1999, Avrupa Standardı Uygunluk CE Sertifikası ve TSE Hizmet yeterlilik belgelerine sahip olan Karadeniz Makina, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış öncesi ve sonrası oluşabilecek sorunlara da çözüm sunmaktadır.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0216 429 94 27
Ürün Kataloğunu Görüntüle
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu inceleyin veya indirin.