İnşaat Vinçleri

Karadeniz Makina olarak, 1984 yılından beri, en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. Sektörde öncü konumda bir marka olan firmamız, inşaat vinci konusunda, uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

İnsan gücünden daha fazlasının gerektiği durumlarda, modern şartları sağlayan inşaat vinçlerini kullanmak gerekir. Sessiz inşaat vinci sayesinde, zamandan tasarruf sağlarken sessiz bir çalışma ortamı oluşturursunuz. Bu sayede, inşaat devam ederken inşaat vinci çevreye rahatsızlık vermez. Taşınacak yükün büyüklüğüne göre seçilecek olan uygun kapasitedeki sessiz vinçlere 0 yerli üretim yapan, Karadeniz Makina farkı ile ulaşabilirsiniz.

Yüksek ağırlıkların taşındığı inşaat asansöründe, sağlamlık çok önemlidir. İnşaatlarda güvenli olmayan asansörlerin kullanılmasından dolayı bazı kazalar yaşanabilir. İnşaat asansörlerinin halatları sağlam olmazsa kopabilir ya da talimatlara uyulmazsa asansör yere çakılabilir. Yaşanan asansör kazalarının büyük bölümü, kalitesiz ve eski malzeme kullanılmasından kaynaklanır. İnsan da taşıyan asansörlerde, güvenlik tedbirlerine mutlaka uyulmalıdır. ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:1999, Avrupa Standardı Uygunluk CE Sertifikası ve TSE Hizmet yeterlilik belgelerine sahip olan üretim tesislerimizden alacağınız ürünlerin kalitesinden emin olabilirsiniz.

Yerden kumandalı inşaat vinci diğer adıyla gırgır vinç, inşaatlarda kullanılan tüm malzemeleri; en hızlı şekilde, güvenle taşımak üzere üretilir. Kumanda özelliği sayesinde, büyük kolaylıklar sağlanır ve işler daha hızlı bir biçimde yürür. Kullanılacak alanın büyüklüğü ve taşınacak malzemenin ağırlığına göre, farklı güçlerde vinçler kullanılabilir. İnşaat vinci veya gırgır vinç fiyatlarına ulaşabilmek için, bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnşaatlarda dama kurularak veya yerden kurmalı vinç ile diğer tüm katlara çimonto, tuğla ve benzeri inşaat malzemelerini çekmeye yarayan dam vinci, yüksek kalite standartlarına uygun olarak imal edilir. İnşaatta işleri hızlandıran bu ürün çalışanlarınıza rahatlık ve kolaylık sağlar.

Yüksek güç ve performansa sahip ürünlerimiz arasında yük çekme vinci ve gırgır vinç de vardır. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen vinçlerin, kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanılması gerekir. % 100 yerli üretim olan ürünlerimizde oluşabilecek sorunları müşterilerimize sunduğumuz destekle çözmekteyiz.

Ürünlerimize online olarak ulaşabileceğiniz gibi, Dudullu İmes Sanayi Sitesi'ne gelerek tüm ürünlerimizi, yakından da görebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0216 429 94 27
Ürün Kataloğunu Görüntüle
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu inceleyin veya indirin.