Mastarlar

Beton Mastarları

Beton zeminler perdahlanırken beton mastarı bazı süreçleri bir arada gerçekleştirir: Dağıtma, sıyırma ve sıkıştırma. Oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra cihazın kullanımı çok kolaydır. Kaldırma noktaları P beton üzerinde taşımayı kolaylaştırır ve süreç içerisinde güzel sonuçlar ortaya çıkar.Beton mastarları her türden beton için uygundur .

Beton Mastar Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

İhtiyacınıza uygun olarak pek çok farklı mastar makinesi çeşidine ulaşabilirsiniz. Beton yüzeyde çalışacaksanız vibrasyonlu beton mastarı modellerini değerlendirebilirsiniz. Dökülmekte olan sıkıştırılmış beton için yüzey düzeltme işlemi yaparken bu mastarları kullanabilirsiniz. Vibrasyonlu el mastarı, özellikle büyük alanların düzeltilmesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Vibrasyonlu mastar seçeneklerini her türlü beton düzeltme işleminde rahatlıkla ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu makineler, beton zeminler için sıkıştırma, sıyırma ve dağıtma uygulamalarını aynı anda yapabilir. Kullanımı kolay olan bu makineler, taşınabilir ve hafif yapıya sahip olmaları nedeniyle de avantajlıdır. Geniş yüzeyler için çift kollu mastar makineleri kullanarak zamandan daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Normal beton yüzeylerde ahşap mastarlar sıklıkla kullanılır. Hava sürüklenen beton yüzeylerde magnezyum ya da alüminyum alaşımından yapılan mastarları kullanarak bu uygulamadan daha fazla verim alabilirsiniz.

Çift kollu vibrasyonlu el mastarı

Vibrasyonlu el masstarları benzinli ve elektrikli olarak kullanıma sunulmuştur. Gaz kolu ve acil durum durdurma butonları iki kola monte edilmesi hafif taşınabilir olması en büyük avantajlarındandır. Fabrika, stadyum, açık otopark, açık depo, tüneller, kapalı otopark, kapalı fabrika beton zemin uygulamasında başlıca kullanım alanlarıdır. Karadeniz Makine benzinli vibrasyonlu mastar modelinde HONDA GX35 motorları kullanılmaktadır. Taşıması kolaydır demonte olarak nakliye olabilir.

Satıh Mastarı

Dar alanların inşaat işlerinde sıklıkla tercih edilen tek kollu mastarlar; benzin istasyonu, açık ve kapalı otopark gibi alanlarda, dar zeminin önem taşıdığı yerlerde etkili çözümler sunar. Bu mastar makineleri havalandırmaya uygun olmayan bu tür mekanlarda zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Daha geniş alanlar için çift kollu mastar seçeneklerini değerlendirerek kullanım kolaylığıyla buluşabilirsiniz. Karadeniz Makina, kaliteli mastar çeşitleriyle inşaat işlerinizi kolaylaştırmayı hedefliyor. Beton mastarı servis ve bakımı için Karadeniz Makina'nın garanti koşullarından yararlanabilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0216 429 94 27
Ürün Kataloğunu Görüntüle
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu inceleyin veya indirin.