Asfalt - Beton Kesme Makinaları

İş ve işçi güvenliğini her zaman en ön planda tutan Karadeniz Makina, beton ve asfalt zeminlerin kesilmesi, tamir ve yama işlemleri ya da endüstriyel zemin ve kara yolu yapımlarında kullanılmak üzere farklı zemin kesme makinesi çeşitleri üretir. Donatılı ve donatısız beton kesimlerinde kullanılan dairesel bıçaklı derz kesme makinesi gibi modelleri en fonksiyonel şekillerde tasarlayan Karadeniz Makina, geniş ürün gamı ile hizmet sunar inşaat sektörüne hizmet sunar. Genel olarak motor yakıt güçlerine göre elektrikli, dizel, honda ve benzinli olmak üzere 4’e ayrılan beton kesme makinaları manuel ya da yarı otomatik kullanım özelliğindedir. Son derece kolay kullanıma sahip olan cihazlar kesme derinlikleri, su kapasiteleri, bıçak çapları, ağırlıkları ve ebatları ile de birbirinden ayrılır. Beton ve benzeri zeminlerden silindir parçalar çıkarmak için kullanılan zemin karot kesme makinaları pürüzsüz delikler açılmasını sağlar. Tesisat ve doğalgaz delikleri, havalandırma ve baca delikleri ve asansör içi halat deliklerinin açılması gibi kilit noktaların kesilmesinde son derece kullanışlı olan karot kesme makinaları bina içi kullanımlarda sıklıkla tercih edilir.

Asfalt-Beton Kesme Makinaları

Beton ve asfalt zeminlerin kesilmesi, tamir ve yama işlemleri için tasarlanan asfalt- beton kesme makinaları, endüstriyel zemin ve kara yolu yapımlarında kullanılır. Yüksek verimliliği ile inşaat sektörünün en çok tercih dilen cihazları arasında yerini alır. Asfalt ya da beton zemin bordürlerinde ıslak ya da kuru kesim için uygun olan makineler hafifliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Asfalt- Beton Kesme Makina Çeşitleri

Asfalt-beton kesme makinaları diğer adıyla derz kesme makinası kullanım alanları, kesme derinlikleri, sulu ve kuru kesme gibi faktörlere bağlı olarak yarı otomatik ve manuel olmak üzere ikiye ayrılır.

Motor yakıt güçlerine göre elektrikli, dizel, ve honda benzinli olmak üzere 3’e ayrılan beton kesme makinesi manuel ya da yarı otomatik kullanım özelliğindedir. Son derece kolay kullanıma sahip olan cihazlar kesme derinlikleri, su kapasiteleri, bıçak çapları, ağırlıkları ve ebatları ile de birbirinden ayrılır. Beton ve benzeri zeminlerde kullanılan zemin kesme makinesi pürüzsüz işler çıkarmanızı sağlar. Tesisat ve doğalgaz , havalandırma ve baca işleriı gibi kilit noktaların kesilmesinde son derece kullanışlı olan zemin karot kesme makinaları bina içi kullanımlarda sıklıkla tercih edilir.

Asfalt Kesme ve Beton Kesme İşlemi Nasıl Yapılır

Asfalt kesme ve döşeme betonlar derz kesme yöntemi kullanılarak kesilir. Asfalt kesme işlemine başlamadan önce ince hesaplamalar yapılarak ölçülerin alınması oldukça önemlidir. Kesilmesine karar verilen asfalt ya da beton bölge yapılan hesaplamalara göre düzgün bir biçimde çizgilerle belirlenmelidir. Ayrıca asfalt ve beton kaplamanın kalınlığı da mutlaka göz önünde bulundurmalıdır. Derz kesme için dizel, benzinli ve elektrikli derz kesme makinesi modellerinden biri tercih edilebilir. Dizel ve benzinli asfalt kesme makinesi çeşitleri kablo ve elektriğe ihtiyaç duymadığı için hemen her yere taşınarak kullanılabilir.

https://www.karadenizmakina.com sitesinde satışa sunulan asfalt-beton kesme makinaları arasından ihtiyaçlarınız için en uygun ürünü avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz .Asfalt-beton kesme makinaları servisimizde bakım ve tamir yaptırabilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0216 429 94 27
Ürün Kataloğunu Görüntüle
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu inceleyin veya indirin.